Skip links

Şişli Nakliyatçı İstanbul

Şişli Evden Eve Nakliyat İstanbul

Şişli evden eve nakliyat İstanbul olarak kuruluş aşamasından hizmet verdiğimiz 64 sene içerisinde asla sağlıksız bir çalışma anlayışına izin vermeyen firmamız evden eve hizmet sektörüne deneyimleri ile birçok kazanımlar kazandırmış, bugün kurumsal ve sektörel başarısının devamı için çalışmalarını genişletmiştir.Evden eve firmaları arasında konumunu en yüksek seviyede tutmayı başaran firmamız, kazanç olarak sadece müşterisinin memnuniyetini görmüş, bugün aldığı güvenle de naklliye hizmetinin öncüllerinden olan firmalardan olmuştur.. Nakliye ve taşıma olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimizden ve onların görüşlerinden verdiğimiz hizmetteki eksiklikler kapatılmış başarılı nakliyecilik daha da artmıştır.

Şişli Evden Eve Jetset Nakliyat

Şişli evden eve nakliye, prensibinde verdiği hizmeti müşteri bazında memnuniyet uyandıracak bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmek kadar hizmet sonrası kendisininde mutlu vicdanen rahat olması esası ile çalışır. Bugün nakliye hizmeti verdiğini iddia eden yasal olan yada yasal olmayan firmaların müşterilere yaşattığı üzüntüler ve korkular yüzünden bugün nakliye sektörü korkulan bir sektör haline gelmiş, müşteri hangi firmaya güveneceği konusunda kararsız kalmıştır. Şişli evden eve nakliyat fiyatları olarak bu korkularından dolayı müşteriyi haklı gördüğümüz muhakkak ama müşterilerimizi bu konuda uyarılarda bulunduğumuz halde eşyalarını taşıtmak için seçtikleri firmayı araştırmadan iş vermeleri sonrada mağdur olduklarıda muhakkak. Lütfen hizmet alacağınız eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmayı iyice araştırın.

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli evden eve nakliyat firmaları hizmetlerinde kanuni sorumluluk ve ahlaki bir hizmet yürütme bilinci içinde hareket etmekle beraber bu hizmetin en emin ellerden siz müşterielre sunulması için, sağdan soldan, kahveden işçi toplayan diğer firmaların aksine deneyimli işinde uzman sigortalı ve maaşlı olarak şirket bünyesinde çalışan personelle taşıma hizmetini yürütür. Kullandığı malzemeleri ve ekipmanları ithal yada yerli olsun fiyatına bakmadan kaliteli hizmet anlayışı parolasında seçen firmamız nakliyeyi müşterilerine çile haline getiren firmaların aksine huzurlu yapmak için çabalamaktadır. Şişli nakliyat olarak hep yanınızda olduk olmayada devam edeceğiz. Fiyatlarımız her konuda size yardımcı olacak ve her zaman sizi memnun etmeye çalışacağımızı bilmenizi isteriz.

Kurumsal taşıma işlemleriniz sırasında eşyalarınızı güvence alma adına, garantili taşımacılık hizmetleri veren bir çok firma vardır. Biz Jetset Nakliyat ailesi olarak yaptığımız ve yapacağımız her işin arkasında durmaktayız. Olası sorunları çözebilme adına 7/24 iletişim desteği verdiğimiz gibi, hali hazırda bekleyen ekspertimiz ile ücretsiz eşya kontrolü verilmektedir.