Skip links

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Türkiye’nin ilk Sigortalı Taşımacılık hizmeti Veren  Nakliye firmamız, Jetset Nakliyat müşterilerini memnun edebilmek adına 10 yılı aşkın süredir Sigortalı Taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır. Eşyalarınızı sigorta altında tutan ve herhangi bir zarar gelmeyeceğini garanti eden firmamız, bu sayede hem bireysel taşımacılık, hem de kurumsal taşımacılık konularına istinaden Türkiye’nin ortak tercihi konumunda yer almaktadır. Ağır iş makinelerinden, değerli antik eşyalarınıza kadar tüm ürünleriniz bizlere emanet oluyor! Yüzlerce farklı ekip arkadaşımız ve son model kamyonlarımız ile beraber artık Sigortalı Taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak mümkün! Daima müşteri dostu sloganıyla bu yola baş koymuş olan firmamız, uygun fiyatlardan tüm taşımacılık hizmetlerini ele alma ve 81 ile transfer sunmasından dolayı marka değerini giderek yükseltmektedir. Bir tıkla randevunuzu alın! Sigortalı Taşımacılık olarak sizlere bir tıkla randevu alma şansları sunan firmamız, güvenilir bir ortam zemini yaratma konusunda ise kendisini geliştirmektedir. Son dönemlerde popülerlik elde etmiş ve marka değerini giderek daha fazla ileriye çekmiş olan firmamız, siz değerli kitlelere önem arz eden bir ortam zemini yaratabilme konusunda da emin adımlar atmaktadır. Hemen siz de Sigortalı Taşımacılık adı altında randevularınızı alabilir, sorunsuz bir şekilde taşımacılıktan faydalanabileceğiniz ortamların da keyfini sürebilirsiniz. Bu olanaklar dahilinde sizleri öne taşımak ve aklınızda ki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırabilmek adına çalışmaktayız. Güvenilir nakliye firması olarak binlerce teslimatı sağlamış olan kuruluşumuz, sizlere de destek olmak adına hizmetlerini sürdürüyor. Sigortalı Evden Eve Nakliyat Jetset Nakliyat Sigortalı Ambalajlı Marangozlu Profesyonel Ekip Ve Ekipmanlarımızla Hizmetinizdeyiz. Siz İsteyin Biz Gerçekleştirelim.

MARANGOZLU  NAKLİYAT

JETSET MARONGOZLU NAKLİYAT Bünyemizde bulunan işinin ehli marangoz ustalarımız sayesinde mobilyalarınızı eski adresinden özenle söküp yeni yerlerinde yine aynı şekilde kullanıma hazır bir şekilde montajını yapıyoruz. Yatak odası gardrop oturma gurupları ünite  konsol gibi her türlü eşyalarınızı aldığımız gibi teslim ediyoruz. Montaj Demontaj Bizim İşimiz Jetset Nakliyat Güler yüzlü Uzman Ekip Ve Ekipmanlarımız Son Model Araçlamız’la Hizmetinizdeyiz.Siz İsteyin Biz Yapalım İlkesi İle Jetset Nakliyatın Güvenilir Sigortalı Marangozlu Ambalajlı Evden Eve Nakliyat Hizmetimizden Sizde Yararlanın. Kalite Uzakta Değil Size Bir Telefon Kadar Yakınız 7/24 Hizmetinizdeyiz Jetset Nakliyat Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet.

AMBALAJLI NAKLİYAT

Jetset Evden Eve Nakliyat Şirketimiz bünyesinde evlerde var olan her çeşit eşyaların ambalajları özeldir.Deri koltuk takımları için farklı ambalaj malzemeleri kullanılırken açık renk veya özel kumaşlı koltuk takımlarınız için farklı malzemelerle ambalajlanarak koruma altına alınmaktadır.

Diğer ev eşyalarınız her eşyanın kendisine özel farklı ambalaj malzemeleri ile ambalajlanmaktadırlar. Masa Sandalye takımları,Vitrin Gümüşlük Konsol tarzı Ahşap çoğunluklu eşyalarınız yine çift kat köşe korumalı özel malzemeler ile ambalajlanarak olası zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır.

Yatak baza ve beyaz eşyalar gibi tek bütün eşyalarınızın ambalajları ebatlarına uygun ölçülerde olup. Bu malzemeleriniz’in eşyalara giydirilmesi şeklinde ve üzerine ikinci kat olarak sanayi tipi folyolarla dış yüzey kaplamaları yapılmaktadır.  Eşyaların yeni eve transferi esnasında oluşabilecek hatalardan şirketimiz sorumlu olduğundan dolayı eşyalarınızın hasar görme olasılığını ambalajlı nakliyat sayesinde tamamen ortadan kaldırmaktadır. Jetset Evden Eve Nakliyat İle Eşyalarınız Emin Ellerde. Güveniniz Bizim Mutluluğumuzdur.

Ambalajlı & Paketlemeli Nakliyat

Evden eve nakliyat artık çağımızın vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Bir zamanlar taşınmak insanlar için bir kabustu. aylar öncesinden hazırlıklar yapılır ev eşyaları bir bir paketlenirdi. ama sonuç yine de genelde hazinle sonuçlanırdı. kırılan ,dökülen çizilen veya kullanılmaz hale gelen eşyalar büyük bir külfet olurdu. Artık öyle değil.bu iş, profesyonelce yapılıyor. Hiç kırılmadan dökülmeden,aylar öncesinden hazırlık yapmadan ve sadece kısa bir zaman dilimi içerisinde. Evden eve nakliyat sektöründe güven kalite ve saygıyı prensip edinen firmamız Jetset Nakliyat evden eve nakliyat kaygılarınızda ve korkularınız’da haklı olduğunuzun farkında olup buna önem vermektedir. Deneyimli personeliyle ve yılların vermiş olduğu tecrübesiyle sizlere en güzel hizmeti sunmaya çalışıyoruz. İstanbul ve Türkiye’nin her şehirlerine şehirler arası Evden eve nakliyat hizmetini layıkıyla yerine getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz.İşimizi yaparken birçok tanınmış ünlü sanatçı, iş adamı ve firmaların referans desteğini’de alarak evden eve nakliyat sektöründe büyüdük büyümeye de sizlerin desteğiyle devam edeceğiz. Ambalajlı ve paketlemeli nakliyat seçeneğiyle, rahat bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Jetsen Nakliyat 7/24 Hizmetinizdeyiz Size Bir Telefon Kadar Yakınız Jetset Nakliyat Kaliteli Güvenilir Hizmet.