Skip links

Kurumsal

Jetset Nakliyat

Hakkımızda

Jetset Nakliyat Firmamız, uzman personeli ve en uygun araç filosu ile Nakliyat Sektöründe faaliyet göstermektedir. İstanbul Nakliye Friması Olarak; Şehirlerarası Nakliyat, şehiriçi nakliye, ev eşyası, büro, mobilya, şirket, piyano, kasa ve değerli eşya nakli, ofis büro taşımacılığı, banka, Eşya depolama kurumsal şirket ve çok şubeli şirketlerin taşınması, fabrika ve tesis taşımacılığı ve başka bölgelere nakilleri, askılı takstil taşımacılığı, eşya depolama, ambalajlama, paketleme, nakliye, nakliyat ve taşımacılık konularında yılların deneyimi ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Ayrıca Turizm, Fuar ve Kongre Taşımacılığıda yapmaktayız.

Misyonumuz

Jetset Nakliyat olarak misyonumuz aldığımız her taşımacılık işini kusursuz bir şekilde hızlı ve kaliteden ödün vermeden, günümüzün taşımacılık teknolojilerini de kullanarak tamamlamak ve müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaktır. Evden eve taşıma ve diğer işlerde her uygun fiyatlarla ulaşılabilir olmayı tercih ediyoruz. Bütçenize uygun fiyatta anlaşıp kaliteyi taşınmanın rahatlığını sunuyoruz. Siz isteyin biz yapalım ilkesi ile çalışmaktayız Jetset Nakliyat.

Vizyonumuz

  • Nakliyat sektöründe sunduğumuz kaliteli hizmet ile nakliyat denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olmak.
  • Güncel teknolojileri Türkiye’ye ilk getiren firma olarak, nakliyat sektörünü ileri taşımak
  • Kalite ve hızlı hizmeti en üst noktaya taşırken her zaman rekabetçi fiyatlarla hizmet vererek sektördeki kaliteyi artırmak.