Skip links

Asansörlü Nakliyat

Evden Eve Asansörlü nakliyat

Jetset Evden Eve Asansörlü nakliyat servisimiz sizlere daha hızlı ve pratik bir hizmet sunmamıza olanak tanımaktadır.  Son Model Kapalı Kasa Araçlarımız Uzman Personellerimiz Montaj Ve Demontaj Ambalajlı Taşımacılık Hizmetimiz İle Hep Bir Adım Önde Jetset Nakliyat.

Asansörlü nakliyat taşıma işlemini hızlı ve pratik yapmasının yanı sıra eşya girişi dışardan gerçekleştiği için komşuları rahatsız etmeden ve bina içinde taşıma sırasında karşılaşılabilecek risklere karşı da önlem olmuş olur. Mobilyalarınız Beyaz Eşyalarınız Öncelikle Sökülür Balonlu Ambalaj Malzemelerimiz ‘le Ambalajlanır İtina İle Taşınır Yeni Evinizde İsteğinize Göre Montajı Yapılır.

Günümüzde birçok apartman ve sitede bulunana kurallar da eşya taşıma sırasında bina asansörünün kullanılmasına müsaade etmediği gibi site ve apartman sakinlerinin huzuru için büyük eşyaların dış asansörle taşınmasını isteyebilmektedir. Bu sebeple firmamızın asansör donanımı taşınma sırasında huzurlu olarak yeni evinize/ofisinize yerleşmenize olanak sağlar.

Kaliteli Bir Taşınma İstiyorum Sorun Yaşamak İstemiyorum Diyor İseniz Doğru Adrestesiniz. Size Bir Telefon Kadar Yakınız. 7/24 Hizmet Vermekteyiz. Jetset nakliyat Uzman ekip ve ekipmanlarımız İle Siz değerli Müşterilerimize Daha İyi hizmet vermeyi Kendimize İlke Edinmiş Çalıştığımız Personeller Kendi Bünyemizde Yetiştirdiğimiz Personellerdir.

7/24 Ücretsiz Ekspertiz hizmeti Vermekteyiz.   Bizi aradığınızda eksper hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız ücretsiz eksperlerimiz adresinize gelir eşyalarınıza çok cuzzi rakamlarda fiyat verir siz değerli müşterimize rahat ve sorunsuz taşınmanın verdiği mutluluk kalır. Rahat taşınmanın tek adresi Jetset Nakliyat.

Jetset Nakliyat Uzman Personel Son Model Kapalı Kasa Araçlarımız Kaliteli steril Ambalaj Malzemelerimiz Ekip Ve Ekipmanlarımız İle Size Bir Telefon Kadar Yakınız. Bizi arayın karlı çıkın.Uygun fiyata Kaliteli Sorunsuz Rahat Taşının.

15 Yıllık Tecrübemiz İle Hizmetinizdeyiz Siz İsteyin Biz Yapalım. Nasıl Taşını cam Eşyalarımı Nasıl Paketlerim Mobiyaları mı Nasıl Kurarım Diye Düşünmeyin İşi Uzmanına Bırakın Evinizi Kurulu Şekilde Teslim Ediyoruz.

Montaj Demontaj Branşında Uzman Personellerimiz İle Hizmet Vermekteyiz. Jetset Nakliyat.  Size Bir Telefon Kadar Yakınız Bizi Arayın Karlı Çıkın.