Skip links
Fatih Evden Eve Nakliyat İstanbul

Fatih Evden Eve Nakliyat İstanbul

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat İstanbul ve çevresi illere taşımacılık desteği sunan Fatih Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında akla gelen tüm eşyaları profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Firma talep edilen adreslere çok kısa bir süre içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmekte ve eşyaların incelenmesini sağlamaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda ise taşıma maliyetleri belirlenmektedir. Jetset Nakliyat, ofis, parça eşya, banka ve kurumsal yük taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Ayrıca şehir dışında bulunan iller içinde her türlü araç desteği sunulmaktadır. Jetset Nakliyat bünyesinde görev yapan tüm personeller alanında uzmandır. Paketleme, montaj veya kurulum gibi uygulamalar söz konusu personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Firma mobilyalar için ise marangoz ustaları temin ederek, müşterilerin başka bir maliyet ile karşılaşmaları engellenmektedir.

Fatih Taşıma

Bilindiği üzere nakliyat hizmeti almak isteyen pek çok birey, taşıma sırasında eşyalarına zarar gelme noktasında şüphe duymaktadır. Zira yetersiz bir şekilde yapılan ambalajlama çalışmaları nedeniyle maddi kayıplar oluşmaktadır. Jetset Nakliyat, bu kayıpları önlemek ve en küçük bir eşyanın çizilmesini dahi engellemek için üst düzey bir paketleme desteği sunmaktadır. Fatih Evden Eve Nakliyat personelleri paketleme işlemlerinde birinci sınıf kaliteye sahip olan naylon ve battaniyeleri kullanmaktadır. Ayrıca yüklerin araçlara yükleniş şekilleri de taşıma güvenliğini sağlayacak bir düzeydedir. Jetset Nakliyat, taşınması planlanan tüm eşyaları sigortalamaktadır. Bu sayede yaşanan maddi kayıplar ürün sahiplerine yansıtılmamaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Ofislerde veya evlerde yer alan eşyaların fiziksel özellikleri farklılık göstermektedir. Taşıma işlemleri sırasında bahsi geçen özelliklerin göz önünde bulundurulması ve ona göre muamele edilmesi gerekmektedir. Fatih Evden Eve Nakliye ekipleri ise, tüm eşyaları çeşitli kriterler doğrultusunda gruplara ayırmaktadır. Daha sonra ise her grup ayrı ayrı olacak bir şekilde araçlara yüklenmektedir. Bu sayede sevkiyat sırasında yüklerin birbirine zarar vermesi riski ortadan kaldırılmaktadır. Fatih Evden Eve Nakliyat Fiyatları paketlemenin yanı sıra montaj hizmeti de vermektedir. Buzdolapları, çamaşır makineleri ve mobilyalar uygun alanlara yerleştirilmektedir. Teslimattan öncesinde ise kurulumu tamamlanan eşyalar teker teker kontrollerden geçirilmektedir. Jetset Nakliyat sayesinde taşıma sürecinde yaşanan stres ve sıkıntılar ortadan kaldırılmaktadır. Pek çok işlem firma bünyesinde görev yapan personeller ile gerçekleştirilmektedir.