Skip links
Habipler Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Habipler Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Habipler Nakliyat

Habipler mahallesi evden eve nakliyat ev taşımacılığı eşya nakliyesi parça eşya yük taşıma nakliye kamyoneti hizmetleri. Sizleri düşünerek indirimlere gittik nakliyat fiyatları Jetset Nakliyat ile çok ucuza hesaplı ve avantajlı kapmpanyalar.

Kurumsal bir taşımacılık şirketi olarak taşıma fiyatlarını düşürmemizdeki en büyük etken müşterilerimizi düşünüp öyle karar vermek oldu. Cebinize göre tarifeler sadece Jetset Nakliyat’ta var biz siz zorlanmayın diye böyle bir indirimde bulunduk.

Ev taşımacılığı yıllardır zor süreçlerden geçerek yapılıyordu insanlar kendi imkanları ile yapmaya çalışıyordu. Biz bu duruma bir netlik getirerek evinizi evimiz gibi taşıyoruz dedik ve bunu sizlerin güvenini kazanarak yaptık.

Jetset Taşımacılık Her Daim Sultangazi Halkının Yanında

Kıymetli eşyalarınızı ambalajlayıp paketlemesini yaptıktan sonra taşımaya başlıyoruz. Nakliye firmasının verdiği hizmet böyle olmak zorundadır hiç bir eşya sarılmadan kamyona yüklenmemelidir.

Profesyonel marangozumuz sayesinde dolaplarınız mobilyalarınız zarar görmeden titizlik ile sökülür ve kurulumu yapılır. Tecrübeli taşıma elemanlarımız sayesinde eşyalarınız zarar görmeden nakliyesi yapılır hassasiyetle taşınır.

Jetset Nakliyat ile kolay taşınmanın tadını ve keyfini çıkarın göreceksiniz pişman olmayacaksınız şehirler arası nakliyat işlemlerimizde 7/24 devam etmektedir. Profesyonel destek ve iletişim hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.