Skip links

Bakırköy Ev Taşıma İstanbul

Bakırköy Evden Eve Nakliyat 

Bakırköy evden eve nakliyat İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden birisidir. Birçok insan buradan hem evlerini hem de iş yerlerini farklı adreslere taşımak istemektedir. Bakırköy evden eve nakliye firması olarak insanlara en iyi taşınma hizmetlerini vermeye çalışmaktayız. Taşıma işlemlerimizi sadece İstanbul içi ile sınırlı tutmuyoruz. Aynı zamanda şehirler arası nakliyat hizmetleri de vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur ve işlerimizde, kaliteye, güvene özen göstermekteyiz. Uzman ekiplerimiz ile hizmetlerimizi vermekteyiz.

Nakliye Fiyatlarının Belirlenmesi

Bakırköy evden eve nakliyat firmaları olarak sektörde uzun yıllar hizmet vermekteyiz ve müşterilerimize en uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Nakliye fiyatları için evden eve platformu oluşturulmuştur. Müşterileri bu platformlar üzerinden ortalama fiyat tahminleri yapabilirler. Evden eve nakliyecilikte fiyat belirlemeleri, gidilecek mesafeye, eşyanın bulunduğu katın yüksekliğine, eşya kalabalık durumuna göre belirlenmektedir. Eşya sayısı çok olduğunda görevlendirilecek personel sayısı ve araç büyüklüğü değişeceği için fiyatlarda da yükselme olacaktır.

Eşyaların Ambalajlanma Süreci

Bakırköy evden eve nakliyat fiyatları verilmeden öncesinde ekspertiz ekiplerimiz taşınacak eşyaları yerinde tespit eder ve yapılacak ambalajlama ve sökme işlemlerini tespit ederler. Bu tespitlere göre ambalaj malzemeleri ve mobilya ustaları ile gelinerek eşyalar sökülmeye başlanılır. Tüm eşyalar kendi türüne göre özel kutulara konulur. Televizyon, bilgisayar gibi elektronik eşyalar özel hava sıkıştırmalı ambalaj malzemeleri ile kaplanır ya da özel taşıma çantalarına konulur. Sökülmesi gereken mobilyalar, mobilya ustası tarafından sökülür ve özel ürünlerle ambalajlanarak çizilmesi önlenir. Taşıma esnasında ürünlerin birbirine zarar vermemesi için aralarına darbe önleyici malzemeler konulur.

Hizmetlerimiz

Jetset firması olarak uzun yıllar, taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Evden eve taşımacılık işlerinde profesyonelleşmiş bir şirket olarak, güvenilir ve iş etik kurallarına uyan ekipler çalıştırmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerimiz arasında, evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı hizmetleri bulunmaktadır. Evden eve ya da ofis taşıma işlemlerinde, eşya taşıma ve ambalajlama işlemlerini kendisinin yapacağını belirten müşterilerimize sadece araç kiralama hizmeti de vermekteyiz. Tüm taşıma işlemlerinde kullanılabilecek küçük ve büyük nakliye araçlarımız mevcuttur. Güvenli ve kaliteli hizmet verebilmek için yapacağımız taşıma işlemleri için özel sigorta yaptırmaktayız.