Skip links

Ambalajlı Nakliyat

Jetset Ambalajlı nakliyat ile eşyalarınız düzenli bir biçimde paketleyerek zarar görmeden taşınma işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.  Son Model Kapalı Kasa Araçlarımız Uzman Personellerimiz Montaj Ve Demontaj Ambalajlı Taşımacılık Hizmetimiz İle Hep Bir Adım Önde Jetset Nakliyat.

Ambalajlı taşıma, kırılma ve dökülme riski bulunan eşyalarınız için oldukça önemlidir. Özenli bir şekilde taşınan eşyalar kırılma ve hasar görme riski minimum seviyeye iner ve güvenle yeni evinize/ofisinize taşınabilirsiniz.

İyi bir nakliyat için ambalajlama çok mühimdir öncelikle kullanılan malzeme eşyaların hassasiyetine uygun ve kaliteli olmalıdır. Jetset Nakliyat Uygun Fiyata Sigortalı Ambalajlı Marangozlu Taşımacılık. Mobilyalarınız Beyaz Eşyalarınız Öncelikle Sökülür Balonlu Ambalaj Malzemelerimiz ‘le Ambalajlanır İtina İle Taşınır Yeni Evinizde İsteğinize Göre Montajı Yapılır.

Kaliteli Bir Taşınma İstiyorum Sorun Yaşamak İstemiyorum Diyor İseniz Doğru Adrestesiniz. Size Bir Telefon Kadar Yakınız. 7/24 Hizmet Vermekteyiz. Bizi arayın karlı çıkın.Uygun fiyata Kaliteli Sorunsuz Rahat Taşının.

Jetset nakliyat Uzman ekip ve ekipmanlarımız İle Siz değerli Müşterilerimize Daha İyi hizmet vermeyi Kendimize İlke Edinmiş Çalıştığımız Personeller Kendi Bünyemizde Yetiştirdiğimiz Personellerdir.  7/24 Ücretsiz Ekspertiz hizmeti Vermekteyiz.  Bizi aradığınızda eksper hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız ücretsiz eksperlerimiz adresinize gelir eşyalarınıza çok cuzzi rakamlarda fiyat verir siz değerli müşterimize rahat ve sorunsuz taşınmanın verdiği mutluluk kalır. Rahat taşınmanın tek adresi Jetset Nakliyat.

Jetset Nakliyat Uzman Personel Son Model Kapalı Kasa Araçlarımız Kaliteli steril Ambalaj Malzemelerimiz Ekip Ve Ekipmanlarımız İle Size Bir Telefon Kadar Yakınız.

Jetset Evden Eve Nakliyat Şirketimiz Uygun Fiyat Uzman Personel Ekip Ve Ekipmanlarımız Son Model Araçlarımız İle İstanbul’da Sekiz Şubemiz İle İstanbul’un Heryerin’de Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.  Size Bir Telefon Kadar Yakınız Bizi Arayın Karlı Çıkın. Rahat Ve Sorunsuz Taşınmanın Tek adresi Jetset Nakliyat.

Firmamız Jetset Nakliyat bütün eşyalarınızın ambalajlanmasını en kaliteli ambalajlama metodları ile titizlikle gerçekleştirerek hareket etmektedir. Jetset Nakliyatta Kampanya %40 İndirim.

Evden eve nakliyat, nakliyat firmaları için oldukça mühim bir unsurdur. Daha önceleri taşınmak bizlere bir kabus gibi gelirdi. Uzun hazırlıklar yapılır ev eşyaları tek tek paketlenirdi. Fakat kırılan ,dökülen, çizilen, yırtılan veya bir şekilde kullanılmaz hale gelen eşyalar ile sonucunda büyük bir külfet oluşurdu.

Ancak artık böyle değil. Evden eve nakliyatı, Jetset Nakliyat olarak profesyonelce yapıyoruz. Kırılma dökülme derdi olmadan, aylar öncesinden uzun hazırlıklar yapmak zorunda kalmadan en kısa zamanda en güvenli şekilde evden eve nakliyatı gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca ambalajlama işlemini kendiniz yaptığınız zaman bir hasar ya da zedelenme ile karşılaşabilirsiniz. Bu halde sorumluluk evden eve nakliyat firmasında değil sizin üstünüzde olacaktır. Ancak nakliyat işlemini  firma çalışanlarına yaptırırsanız, eşyalarınız sigorta kapsamına girecek ve herhangi bir hasar oluşursa paranız firma tarafından aynen iade edilecektir.

Evden eve nakliyat sektöründe güven kalite ve saygıyı prensip edinen firmamız Jetset Nakliyat taşınırken duyduğunuz endişelerinizde ve korkularınızda haklı olduğunuzun farkında olup bunu dikkate almaktadır.

Tecrübeli çalışanımız ve senelerin vermiş olduğu deneyim  ile  sizlere en hızlı en güvenli  ve en kaliteli hizmeti vermek için yıllardır çalışıyoruz.

İstanbul ve Türkiye’nin her şehrine şehirler arası Evden eve nakliyat hizmetini hakkıyla yerine getirdik ve getirmeye de devam ediyoruz  İçiniz rahat bir taşınma için ambalajlı evden eve nakliyat seçeneğiyle  yanınızdayız.  15 Yıllık Tecrübemiz İle Hizmetinizdeyiz Siz İsteyin Biz Yapalım.                                                                                                                             Evinizi Evimiz Gibi Taşıyoruz Mutlu Müşteri Güler yüzlü Personellerimiz Ekip Ve Ekipmanlarımızla Hizmetinizdeyiz Jetset Nakliyat. Nasıl Taşını cam Eşyalarımı Nasıl Paketlerim Mobiyaları mı Nasıl Kurarım Diye Düşünmeyin İşi Uzmanına Bırakın Evinizi Kurulu Şekilde Teslim Ediyoruz.